Mono-nee je mírně ztřeštěná, schizofrenická extrovertní introvertka. Miluje shounen ai a yaoi a ráda je píše. Zajímá se i o Japonsko obecně.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Mono-nee Vás vítá ve svém skromném světě yaoi...

 

DD3

Vytvořeno 02.04.2010 12:53:08 | Poslední změna 02.04.2010 12:56:06
//
"Jak tě můžu učit zvedačky, když neumíš ani základy"
"Jenže základy se dají ještě dopilovat, ale ty zvedačky to prostě..." začal jsem rozhazovat rukama a Kiba mi je chytil. Přitáhl si mě k sobě a podíval se mi do očí. Pocítil jsem velmi zvláštní pocit. Rychle mě pustil a otočil se ke mně zády.
"Chceš naučit zvedačku, fajn" pocítil jsem zklamání, že mě pustil, ale dosáhl jsem aspoň těch zvedaček. Vyšel ven a zjistil, že prší. Přetáhli jsme si přes hlavy kapuci a vyběhli ven. Doběhli jsme k nějakému auto.
"Sakra, nechal jsem si klíčky uvnitř"
"Je to vůbec tvoje auto" zeptal jsem se podezřívavě.
"Nepochybuj o tom" zamračil se a kamenem rozbil okýnko.
Nasedli jsme do auta a jeli. Dojeli jsme k lesíku a Kiba mě zavedl dovnitř.
Byl tam potok a nad ním byla kláda. Kiba šel rovnou na kládu a začal po ní chodit.
"Důležitá je rovnováha"
Pozorně jsem ho pozoroval. Kiba udělal holubičku a vypadalo to jako by měl spadnout. Naštěstí se udržel, ale podklouzla mu noha jak ještě před chvílí pršelo a spadl do potoka. Začal jsem se hodně smát a nejspíš jsem ho tím urazil, protože když vylezl ven tak na mě hodil jeden ze svých ošklivých úšklebků.
"Jsi na řadě" pobídl mě a pomohl mi se dostat na kládu. Rovnováhu jsem udržel a ani jsem nespadl. To ho naštvalo ještě víc.
"Je na čase zkuzit zvedačku ve vodě"
Dovlekl mě k jezeru a doplavali kousek od břehu. Pak jsem vyskočil a on mě chytil. Byl jsem nad ním a snažil se, abych vypadal jako letadlo (xD) . Neudržel mě, ale moc dlouho a oba jsme skončili pod vodou.
//

"Znova." Opět mě zvedl, hrál jsem si na letadýlko.
"Super, drž se...nepadej, nepadej…" Pozdě, já jsem elegantní šipkou zaplul do vody. Zkoušeli jsme to znova a znova, až jsme se totálně promočení vydali domů. Nenápadně jsem se propašoval do koupelny v chatce. Pečlivě jsem se máčel pod horkou vodou, nemohl jsem si dovolit nastydnout, Kiba by mě zabil.
Večer jsem spolu s rodiči šel hrát nějaké hry.
Druhý den jsme opět strávili trénováním. Pak nastal čtvrtek. Zkoušel jsem si svoje oblečení, strečové černé kalhoty, taneční boty a světle modré triko, byl jsem přeci 'žena', musel jsem mít barevnější šaty. Usmíval jsem se.
"Sluší mi to?" Najednou se Ino rozbrečela. Objal jsem ji.
"Mám strach, Honey." Pohladil jsem ji po zádech.
"Ššš, ššš, to bude dobré." Ino se uklidnila a usmála se.
"Díky, vypadáš krásně." Učesala mě a já jsem se vytratil s Kibou. Sakuru jsem podplatil, aby matce řekla, že spím.
Naše taneční číslo začalo, zaposlouchal jsem se do huby a oba jsme začli tančit. Pak však přišla zvedačka, nepovedla se, tak jsme to museli zamaskovat.
Když jsme se vrátili domů, přiběhl k nám Shikamaru.
"Kibo…Ino je zle…ten řezník nepoužil ani uspávadlo." Vysvětloval nám za běhu. Ino se svíjela bolestí. Kiba si k ní sedl.
"Klid, Kiba je tady. Bude to dobré." Utěšoval ji. Nevěděl jsem, co dělat, a tak jsem se rozběhl k nám, abych přivedl otce, vždyť je doktor.
"Děku…" Začal Kiba, když otec vyšel z jejich chatky. On mě však jen popadl a odtáhl pryč.
"Zklamal jsi mě." Promluvil a já sklopil hlavu. "Už tě s nimi nikdy nechci vidět." Vytrhl jsem se z otcova sevření a rozběhl se pryč. Nakonec jsem skončil u Kibovi chatky. Zaklepal jsem. Můj tanečník přišel otevřít.
"Můžu dál?" Usmál jsem se. On jen ustoupil a pustil mě tím dovnitř.

//
"Tvůj otec je úžasnej" začal blekotat Kiba. Já jenom protočil panenky. Myslel jsem si pravý opak. Vždyť se o mě vůbec nezajímá. Jednou ho požádám o pomoc a hned se nemůžu bavit s přáteli. To snad ani není pravda.
"Je to debil"
"Ne není. Zachránil Ino"
"Nenechá si nic vysvětlit a hned tě obvinil" rozčílil jsem se.
"Ty jsi udělal to samé"
"Jenže já jsem si to nechal vysvětlil. Hrajeme si na dokonalou rodinku, ale vždyť on o mě nic neví" sedl jsem si na jeho postel a založil ruce.
Kiba ke mně přistoupil a obkročmo si na mě sedl. Co to dělá?! Začínal jsem panikařit.
"Neví, že jsi gay" zeptal se šeptem u mého ucha až mi naskočila husí kůže.
"To není pravda" obhajoval jsem se, ale marně. Začal jsem mít nemalý problém v trenkách a Kiba si toho všiml.
"To určitě" usmál se. Ukazováčkem mi jezdil po tváři a pak mě vzal za bradu. Přitáhl si mě do polibku. Vůbec jsem se nebránil. Tedy spíš jsem nereagoval vůbec. Ztuhl jsem.
"Tak aspoň spolupracuj" dělal jakože se zlobí a znovu mě políbil. Tentokrát jsem se snažil a zapojil se.
"Líbíš se mi Honey-chan" zašeptal a položil mě na postel. Sundal mi tričko a i kalhoty. Trenky mi zatím nechal, ale tušil jsem, že ani ty za chvíli mít nebudu. Vrátil se nahoru a políbil mě. Vynutil si vstup do pusy a začala hra s jazyky. Tohle jsem si ani nepředstavoval v tom nejbláznivějším snu.
Jazykem si dělal cestičku od krku k bradavkách se kterýma si hrál nějakou dobu. Kousal je a sál. Dával jim pusinku. Nechtěl sjet níž.
//

"Kibooo." Zasténal jsem táhle a prosebně. Jen se usmál a sjel na bříško, na kterém se až nehorázně dlouho zdržel. Pusinkoval ho, kousal a kousance jemně olizoval. Jazykem zajel do pupíku, zachvěl jsem se. Nedočkavě jsem se proti němu pohnul.
Kiba mi pomaloučku stáhl trenky, cítil jsem se tak poníženě, když můj penis 'vystřelil' proti němu, vypadalo to, jako by mu salutoval. Lehce přejel jazykem přes žalud, než mě celého pohltil do pusy.
Táhle jsem zasténal. Takhle jsem se nikdy necítil, bylo to něco jiného, než když jsem si k vrcholu pomáhal sám. Jelikož jsem po Kibovi toužil celou dobu, netrvalo dlouho a vyvrcholil jsem do jeho úst.
Omluvně jsem se na něho podíval. On se jen pousmál a labužnicky si olízl rty. Přitiskl se na mé rty, z jeho polibku se mu motala hlava. Nebo to bylo z jeho prstů, které mi přejížděly po celém těle?
Najednou jsem ucítil cosi studivého u mého otvoru. Lekl jsem se a tiše vypískl.
"Klid Honey-chan, nic se přeci neděje." Konejšil mě a zaměstnával svými rty, poséval polibky můj obličej, krk i hrudník. Na svou zadní část jsem úplně zapomněl. Uvědomil jsem si to, až když se ve mně pohybovaly dva Kibovy prsty. Vůbec to nebylo takové, jak jsem to očekával, žádná bolest jen spalující slast. Sténal jsem se a kroutil. Kiba se jen pobaveně smál.
"Kibooo." Žadonil jsem, když jsem v sobě měl prsty tři. Kiba se nade mnou smiloval a prsty vytáhl, na mě najednou padl zvláštní pocit prázdnoty. Ovšem pak do mě pronikl svým vzrušeným údem. Prohnul jsem se v zádech a slastně jsem křičel.

//
Byl to nádherný pocit jak se ve mě pohyboval. Cítil jsem, že už brzo budu a tak jsem proti němu přirážel, aby přidal na rychlosti. Vzal můj úd do rukou a třel ho ve stejném rytmu. Tančili jsme spolu, ale úplně jinak než na parketu.
Byl jsem blíž a blíž k vytouženému vrcholu.
Konečně.
"Kiiibooo" zařval jsem a vystříkl bílou tekutinu, která dopadla na jeho hruď.
"Hoooney" vykřikl moje jméno což bylo jako rajská hudba. Cítil jsem jak se něco teplého rozlévá v mém těle. Unaveně se vedle mě složil. Objal jsem ho kolem ramen. A líbal ho na čele.
"Bylo to nádherné" pošeptal mi a já se usmál jako sluníčko. Splnilo se mi to co jsem si od začátku pobytu strašně moc přál.
Usnuli jsme v obětí.
Ráno jsem se probudil jako první. Bohužel jsem nemohl počkat až se vzbudí a dát mu pusu. Táta nejspíš už vyšiluje, kde jsem.
Vstal jsem, ale zakopl jsem o vlastní kalhoty a spadl jsem. To probudilo Kibu.
"Promiň" omluvil jsem.
"Kam pak, to jsi se semnou vyspal a teď zmizíš"
//

Zarazil jsem se, nechtěl jsem, aby to tak vypadalo. Dooblékl jsem si kalhoty a přešel k němu.
"Co si o mně myslíš?" Zeptal jsem se a přitáhl si ho k polibku. "Musím jít, kvůli tátovi. Na hodině tance?" Kiba kývl, já si navlékl triko a rozběhl se zpět.
Vběhl jsem do chatky, zalezl do koupelny a po chvíli jsem vyšel s ručníkem ve vlasech. Akorát včas, otec se zrovna budil.
U snídaně mě probodával naštvaným pohledem. Sakura těkala pohledem z jednoho na druhého.
"Zítra bude taneční a pěvecká soutěž, doufám, že se zúčastníte." Usmíval se Sasuke uměle. Sakura se rozzářila, ale otec její naděje zkazil.
"Ne, díky. Chceme odjet po obědě." Všichni jsme ho počastovali nechápavým pohledem. "Chtěla jsem v té soutěži zpívat." Mrmlala Sakura.
"Ale chtěli jsme zůstat až do úterý." Namítla matka. Otec si povzdechl.
"Byl to jen takový návrh." Usmál se. "Pojedeme v úterý. A co jsi to chtěla zpívat?" Sakura
začala štěbetat. Já radši zmizel za Kibou. Samozřejmě jsme skončili v posteli.
//

Hladil mě na hrudi a já pomalu usínal.
"Neusínej mi tady" pousmál se Kiba a začal mě líbat.
"Když ty mě hrozně vyčerpáváš" pohladil jsem ho po tváři a zadíval se do jeho očí. Dlouho jsme se jenom dívali do očí až jsem se několikrát ošil. Jeho pohled mě přivádí do rozpaků.
"Zase se červenáš" řekl jako bych to nevěděl.
"Musím jít... zase přijdu pozdě" zděsil jsem se, když jsem viděl kolik je hodin.
"Uklidni se, já taky musím jít" oba dva jsme si posbírali věci a každý zvlášť došli do hlavní budovy. Já musel jít do sálu, kde se bude konat zábava. Poslední den tady.
Moje sestra už nacvičovala svoje sólo a nechápu proč jí ještě nikdo neřekl, že zpívat neumí. Vždyť je to strašný, ale musel jsem mlčet, protože jsem viděl otcův výraz jestli jí řeknu tu krutou pravdu, budu litovat.
Dostal jsem do ruky štětec a ukázali mi co mám dělat. Natíral jsem kulisy. No co tohle je za prázdniny, když zady natírám?? Viděl jsem jak do dvěří vchází Kiba a moje srdce začalo běhat maraton. Nejradši bych mu skočil kolem krku.
Jenže tady bylo moc lidí a navíc se k němu přiřítila nějaká primadona.
Byla moc hezká. Hnědé, dlouhé vlasy. Vypadala jak modelka.
"Dneska nemám co dělat. Co třeba hodina tance" vrazila mu do kapsy u kalhot peníze. Co to má jako znamenat?!
"Když myslíte" odpověděl Kiba bez zájmu. Pak se, ale podíval na mě. Vyndal si peníze z kapsy a vrátil jí je.
"Už to nejde" podal jí je a odešel. Ještě se stihl na mě podívat a pousmál se.