Mono-nee je mírně ztřeštěná, schizofrenická extrovertní introvertka. Miluje shounen ai a yaoi a ráda je píše. Zajímá se i o Japonsko obecně.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Mono-nee Vás vítá ve svém skromném světě yaoi...

 

NNBM 3

Vytvořeno 01.04.2010 13:13:44 | Poslední změna 01.04.2010 13:14:03
Ráno Sasuke opět odvedl Naruta nad skrýš, aby si blonďáček užil i nějaké to sluníčko. On sám pak zapadl zpět pod zem.
Naruto se posadil v lotosovém květu do stínu velkého platanu a položil si ruce do klína. Ponořil se do hloubi své mysli (ano, i Naruto nějakou má) a podvědomě hledal svou chakrovou podstatu. Každý člověk ji má, ovšem jen ninja ji dokáže najít a rozdmýchat její plamen.
Po delší chvíli se dostal k místu, kde plápolaly dva plameny. Jeden vonící vanilkou, modře zbarvený byl svázán provazci z odporně páchnoucí tmavé chakry.
„Orochimaru...“ Zašeptal si pro sebe. Hned vedle nespoutaně hořel oranžový oheň omamně vonící konvalinkou. ‚Na tu se pro příště musím soustředit.‘ Pomyslel si Naruto.
Vrátil se do reálného světa.
„Jak nás to Iruka-sensei na začátku učil?“ Zamyslel se. „A jo, vlastně. Zapálit svíčku.“ Mudroval, zatímco si vybavoval postupy, které od doby, co byl student, zapomněl.
Zavřel oči a představil si svíčku. Pak se snažil ji v mysli zapálit Kyuubiho chakrou.
To se učili na akademii, ještě než mohli přikročit k technikám, na to se ovšem Naruto vybodl, takže mu techniky na začátku moc nešly.
Musel nejdřív najít chakru. Šlo to pomalu, protože vždy, když ji viděl, pokusil se ji chytit a ona zmizela. Po několika hodinách se mu podařilo plamínek uchopit a od té doby se pokoušel zapálit svíčku. Povedlo se mu to až k večeru, kdy si pro něho Sasuke přišel.
„Co tu děláš?“ Podivil se černovlásek, když spatřil Naruta sedícího v pozici lotosového květu na zemi pod stromem.
„Hmmm...medituju.“ Usmál se na něho Naruto. „A jak ti šel trénink?“
„Jsem úplně odepsanej.“ Vydechl Sasuke.

//
„Možná bys měl trochu zmírnit trénink,“ podotkl mírně blonďáček.
„Ne, musím takhle trénovat. Pokud chci svýho bratra dostat, musím takhle tvrdě trénovat, chápeš?“
„Jasně,“ pousmál se Naruto a objal Sasukeho kolem pasu. „Já jen nechci, aby ses mi tu zničil.“
Sasuke se zasmál a přitiskl si ho blíže k tělu. Bylo to od něj roztomilé, jak se o něj strachoval.
„Neboj, to se nestane.“ Zlehka ho políbil do vlasů, pak se vydali zpátky k úkrytu. Naruto sklopil hlavu, nasadil výraz ‚Vymytej mozek‘, a tak se bez problému dostali skoro až k nim do pokoje. Než však stihli zmizet za dveřmi, objevil se u nich Orochimarův věrný poskok.
„Co chceš, Kabuto?“ zavrčel naštvaně černovlásek.
„Potřebujeme Naruta-kun, Orochimaru-sama se chce přesvědčit, že je stále pod tvou technikou,“ vysvětlil klidným hlasem šedovlasý medic a popostrčil si brýle na nose.
„Teď ne, má na práci něco jinýho,“ odsekl chladně Sasuke a postrčil Naruta do pokoje. Ještě hodil po Kabutovi zlý kukuč a zabouchl mu dveře před nosem.
Mezitím v Konoze
„Tsunade-sama, co budeme dělat?! Naruto i Sasuke jsou pryč! Musíme je dostat zpátky!“
„Sakuro, já to vím moc dobře, ale ty sama víš, že odešli sami, nechtějí se vrátit…“ snažila se ji uklidnit Hokage, ale moc dobře to nevypadalo, růžovláska byla na pokraji zhroucení.
„Ale já musím přivést Sasukeho zpátky!“ namítla chabě, než začala vzlykat. To už bylo na naši milou hlavu Konohy moc a raději si vytáhla utajovanou flašku saké, aby si posilnila své pomalu praskající nervy.
//

„Sakuro...“ Začala.
„Já ho tu prostě chci!“ Vřískla růžovovlasá kreatura...totiž dívka a vysklila svým výkřikem všechna okna.
„To je tenhle týden už popáté.“ Zasténala zmučeně Shizune a šla pro skláře. Tsunade mezitím zavolala Kakashiho, aby si svou hysterickou žačku odvlekl a kopla do sebe rovnou půl flašky.

Po třech letech

„Shino, pohni, už tam budem!“ Vřískala růžovovlasá dívka, když mířili k jedné z Orochimarových skrýší.
„Sakuro, kliiid.“ Protáhl Kiba, protože jí měl plné zuby. Po Narutově a Sasukeho odchodu ji přidělili k týmu 10 i s Kakashim a Kurenai si vzala nový tým.
„My-myslíte, že tam bude i Na-Naruto-kun?“ Zeptala se plaše Hinata.
„Pochybuju, Sasuke-kun se ho určitě dávno zbavil.“ Pronesla Sakura. Hinata zrudla, sklopila hlavu a radši se už na nic neptala.
„Už tam skoro jsme.“ Promluvil Shino.
„No hurá.“ Mrmlal si Kakashi.
Dorazili k podzemní skrýši a jali se jí prohledávat.
„Sasuke-kun?“ Zeptala se Hinata, když otevřela dveře do Sasukeho a Narutova pokoje.
„Co po mě chceš?“ Zavrčel chladně Sasuke.
„Chceme, aby ses vrátil domů. Kde je N-Naruto-kun.“ Zeptala se tiše.
„Tady.“ Sasuke popadl Naruta a nechal okolí vybuchnout. Pak oba stáli na vrcholu kráteru. Netrvalo dlouho a hluk přivolal i Kakashiho, Sakuru a ostatní
„Sasuke-kun.“ Usmála se šťastně Sakura.
„Sakura, Kakashi, Hinata, Kiba a Shino.“ Promluvil chladně Sasuke.
„Sasuke-kun, vrať se s námi domů.“ Křičela Sakura. Hinata omdlela při pohledu na Naruta, kterému zdejší pobyt prospěl a dokonce i ovládl Kyuubiho, což ovšem nevěděl ani Sasuke.
„Hmmm, počkej...nechce se mi.“ Naruto se jen usmíval a užíval si, že už nemusí hrát „vymytou hračku“.
„Sasuke, měj rozum, Orochimaru tě chce akorát zabít.“ Ozval se Kakashi.
„Orochimaru...“ Ušklíbl se Sasuke, podíval se Kakashimu do oka (?) a uvrhl ho do svého genjutsu, kde mu ukázal, jak Orochimara zabil.

//
„Ty jsi ho zabil?“ otázal se ho překvapeně, když opět vnímal. Uchiha jen přikývl. Ostatní na ně nevěřícně koukali.
„Vraťte se s námi,“ řekl Kiba, když pomáhal Hinatě vstát. „Naruto, copak se ti nestýská po domově?
Naruto na ně mlčky hleděl. Samozřejmě, že se mu stýskalo, ale Sasukeho měl radši než Konohu. Bez něj si život neuměl představit, bez vesnice ano.
„Nepůjdu,“ oznámil pevným hlasem blonďáček a cítil Sasukeho povzbudivý pohled.
„A uvědomujete si, že vás mohou prohlásit za nukeniny?“
„Jo,“ ozval se zase Sasuke.
„N-naruto-kun, vraťte se, p-prosím,“ špitla Hinata, celá červená rozpaky.
„Hinato, on tu se mnou chce být, nepůjde s vámi,“ zavrčel celkem naštvaně černovlásek. To jejich doprošování mu lezlo krkem.
„Ale proč?! Proč jste tu spolu???“ zavřískala růžovláska, protože tu celou věc naprosto nechápala.
„Proč? Tak podívej…“ ušklíbl se Sasuke, přitáhl si Naruta k sobě a políbil ho. V tu chvíli se stalo několik věcí: Hinata znovu omdlela, spolu se Sakurou – ani jedna nevydržela ten šok; Kakashi se tvářil zcela překvapeně, Shino neurčitě, Kiba znechuceně a Naruto se Sasukem zmizeli v obláčku kouře, tady už nemají co dělat.
//

„Kde je?!“ Vřískla Sakura, jen co se probrala. „Já mu dám do držky, bůhví, co Sasukemu-kun provedl…možná ho nějak omámil…“ Blábolila a ostatní členové týmu jen útrpně přivřeli oči.
Sasuke Naruta pustil ze své náruče a o krok poodstoupil.
„Nevadí ti, že z tebe bude nukenin? Takhle už se Hokagem nikdy nestaneš.“ Zeptal se tiše Sasuke. Naruto se zatvářil ukřivděně.
„Kdyby mi to vadilo, tak bych s tebou nešel, nebo bych odešel během tréninku, ale já jsem stále tady.“ Ukázal na sebe podmračeně. Sasuke se jen opravdu mírně pousmál, políbil ho a pak ho chytil za zápěstí.
„Ani po jeho smrti to neslezlo, viď?“ Zeptal se na očividnou věc a ukázal na stříbrného hádka vpáleného do blonďáčkovy kůže.
„Ne, ale nikomu to říkat nehodlám.“ Přehodil si Naruto přes „náramek“ rukáv. „Ale zas tak bezbranný nejsem, pořád je tu taijutsu a navíc…“ Naruto se odmlčel, o Kyuubim moc vyprávět nechtěl.
„Navíc?“ Pozvedl Sasuke obočí. Naruto pomalu kroutil prsty asi jako Hinata a pak sklopil hlavu.
„Noo…víš…já… Já, nechtěl jsem být úplně bezbranný, tak mě napadlo, že bych mohl zkusit ovládnout Kyuubiho chakru, no a tak jsem s ním jednou hodil řeč. Tak nějak jsem se s ním domluvil, že se mě při tom nebude pokoušet ovládnout. A…“
„Počkej, ty jsi jen tak experimentoval s chakrou nejnebezpečnějšího bijuu a nic jsi mi neřekl?!“ Přerušil ho Sasuke a zněl docela…no prostě nezněl tak klidně a chladně jako obvykle a rozhodně nezněl mile, jako když s Narutem mluvil.
„Já…promiň, jen jsem nechtěl, aby sis dělal starosti.“ Mumlal Naruto se sklopenou hlavou. Sasuke mu ji za bradu zvedl a zadíval se mu hluboce do očí.
„Mně nejvíc vadí, že jsi mi to neřekl. Víš, teď už mám tak nějak jenom tebe, komu můžu věřit a rád bych, abych mohl věřit i já tobě.“ Řekl černovlasý tiše.
„Já…promiň.“ Na Narutovi bylo vidět, že ho to upřímně mrzí. Sasuke si jen povzdech a pevně blonďáčka uzamkl ve svém objetí. Naruto se k němu přitiskl a vyhledal Sasukeho ústa v jemném polibku. Sasuke si ho na sebe přitiskl ještě víc a sjel rukou na Narutův zadek. Rty se přesunul na blonďákův krk a jemně ho kousal. Zanechal tam Uzumakimu slušivý cucflek a sundal mu černé triko. Pomalu se jazykem propracoval až k Narutově bradavce, kterou pevně sevřel mezi rty, lehce po ní přejížděl jazykem a mámil tak z Naruta steny a vzdechy.
„S-sasuke, víš, víš, že jsme pra-prakticky na ce-cestě? Ono na ní sem-sem tam ch-choděj i lidi.“ Vzdychal Naruto.
„A to vadí?“ Zajímal se Sasuke, položil Naruta na zem a začal pečovat o druhou bradavku, dokud také vzrušením zcela neztvrdla. Sjel jazykem na bříško, na chvilku se zastavil u pupíku, než se pomalu přesunul k lemu blonďákových kalhot. Stáhnul je, s nimi i trenky a…(to je na Sayuri-chan ^_^)

//
…a jemně mu foukl na špičku odhaleného penisu, tyčícího se do výšky.
„S-sasu-ke,“ zasténal rozkošnicky Naruto a zatnul ruce v pěst. Ten nával rozkoše měl za následek, že se mu zatmívalo před očima a celé tělo se mu třáslo. Sasuke se jen pousmál a dál si jeho chlouby nevšímal. Přejel svými rty na Narutovy stehna, která jemně pusinkoval. Občas schválně zavadil o vzrušení svého přítele, což ho ještě víc dráždilo. Oba začali přerývavě dýchat. Blonďáček se zničehonic převalil na Sasukeho a tentokrát to byl on, kdo z něj stáhl tričko. Rty mu mapoval krk, šíji i hrudník. Jeho jazyk po sobě zanechával vlhkou cestičku. Netrvalo dlouho a dočkal se odezvy ze Sasukeho strany.
„Naruto,“ vzdychl vzrušeně – čím dál víc ho ‚něco‘ tlačilo v kalhotách. Narutovi hrály v očích šibalské jiskry. Jediným pohybem ruky zbavil černovláska ostatního přebytečného oblečení. Mučivě pomalu ho pohladil v klíně.
„Nehraj si se mnou,“ sykl Sasuke rozechvělým hlasem. Celá tahle hra ho až příliš vzrušovala. Cítil tepající krev ve svém penisu a toužil po jediném – ulevit si od toho. Naruto mu věnoval jeden ze svých zářivých úsměvů a umlčel další jeho protesty polibkem. Probojoval jazyk až dovnitř do Sasukeho úst a tam začal divoký boj o nadvládu nad tím druhým. Během polibku se jejich chlouby otíraly o sebe a ještě víc ztvrdly. To vzrušení, ten chtíč, to už bylo neúnosné. Blonďáček se odtrhl od sladkých rtů svého milence, napřímil se a nadzvedl. Ačkoliv nebyl připravený, zprudka dosedl na Sasukeho penis. Bolestně zkroutil tvář a z očí mu vyteklo několik slz, které černovlásek ihned slíbal.
„Naruto, vždycky jsi tak netrpělivý,“ zašeptal jemně, načež ho něžně políbil. Když si po chvíli zvykli na spojení, jejich tělem se začala šířit slast. Naruto se zkusmo pohnul proti Sasukemu a z hrdla se mu vydralo zasténání. Ani druhý mladík na tom nebyl o nic líp, oba byli na pokraji extáze. Začali se proti sobě pohybovat v synchronizovaném rytmu. Jejich těla byla jako dva díly skládačky – skvěle k sobě pasovala. Sasuke se několikrát otřel o blonďákovu prostatu a vysloužil si tím hlasitý výkřik plný uspokojení. Za několik chvil oba vyvrcholili se zasténáním jména toho druhého.
//

Naruto se svalil na Sasukeho, zrychleně oddechoval a rozdýchával vyvrcholení, Sasuke na tom byl podobně.
„Hm, to bylo fajn, někdy bychom si rychlovku v lese u cesty mohli zopakovat.“ Poznamenal Sasuke „nevinně“ a se smíchem se vyhnul Narutově pěsti. Naruto ho ze sebe nechal vyklouznout a oblékl se.
„Chtělo by to něco na omytí.“ Ozval se.
„No ‚náhodou‘ je blízko jedno jezírko.“ Oznámil Sasuke a zavedl ho tam. Oba ze sebe smyli následky svého řádění a opět se oblékli. Pak se pomalu vydali lesem.
„Sasuke? Co vlastně plánuješ dělat teď? Orochimara jsi zabil, ale těžko můžeš jen tak lítat po světě a hledat Itachiho.“ Promluvil Naruto po chvilce.
„To ne. Promyslel jsem si to. Sestavím tým. Stavíme se pro tři lidi, kteří mi pomohou dosáhnout mého cíle.“ Blonďák jen sklopil hlavu a vypadal, že nad něčím hluboce přemýšlí. Pak se jen pousmál a chytl Sasukeho ruku.
„Tak jo. Kudy?“ Otočil se na Uchihu. Ten jen ukázal daný směr a oba se tam vydali. Nemuseli nijak extra spěchat.
Pomalu došli až k místu, kde byl jeden ze Sasukeho budoucích pomocníků.
„Pojď.“ Pobídl svého blonďáčka Sasuke a oba vešli dovnitř, přičemž se měli na pozoru. Naruto se okolo sebe rozhlížel, protože ho Sasuke s sebou do různých úkrytů nebral. Nakonec došli až do místnosti s mnoha nádobami, podobným akváriím.
Sasuke dobře mířeným seknutím katany rozsekl jedinou nádobu. Z množství vody vylezla šedovlasá osůbka se špičatými zuby. Byla nahá, a tak Naruto, než se otočil, zjistil, že je to kluk.
„Sasuke, tebe už jsem dlouho neviděl.“ Vycenil své zoubky naháč.
„Suigetsu…říkal jsem ti, že tě jednoho dne vysvobodím. Půjdeš se mnou.“ Oznámil Sasuke jednoduše. „A hoď něco na sebe.“ Poznamenal.
„Kdo ti říkal, že když mě pustíš, půjdu s tebou?“ Zeptal se Suigetsu, voda žbluňkla a najednou stál šedovlasý za Sasukem, prst přiložený k Uchihově spánku. „Ale za to, že jsi mě pustil, tě nechám jít. Teď jsme si kvit.“ Zašklebil se. Najednou ho ovšem na krku zastudilo…to ne, naopak, ucítil žár, který vyzařoval z kunaie, tvořeného rudou chakrou.
„Fakt, jo?“ Ozval se Naruto. Sasuke se jen pousmál.
„Za jakých podmínek s námi půjdeš?“ Zeptal se klidně.
„Chci meč Momochiho Zabuzy.“ Ušklíbl se Sui.
„Hn, když ti ho pomůžu najít, půjdeš?“ Nenechal se vyvést Sasuke z konceptu.
„Možná…“

//
„Možná není odpověď. Řekni, jestli půjdeš nebo ne,“ vložil se do jejich rozhovoru Naruto, protože mu už docházela trpělivost a on nikdy nebyl na zdlouhavé řečičky.
„A ty jsi jako kdo, že se do mě furt pleteš?“ pozvedl obočí Suigetsu a díval se na neklidného blonďáčka. Bylo zjevné, že se začíná nudit.
„Uzumaki Naruto, budoucí…“ Včas se zarazil, on přece nebude Hokage. Nemůže jím být, když ho prohlásí za nukenina. Sasuke po něm střelil ostražitým pohledem. „… budoucí nukenin, zdrhající před spravedlností,“ dokončil pak s úšklebkem na tváři.
„On cestuje s tebou, Sasuke?“ zeptal se zubatý mladík.
„Jo,“ řekl jen Uchiha, víc neměl v plánu sdělovat. Vždyť co je komu do jeho soukromí?
„Dobře, půjdu s váma, ten mečík mi ta to stojí,“ zachechtal se Suigetsu a pak se konečně oblékl.
„Teď půjdeme za Karin,“ oznámil svým dvěma společníkům černovlásek a šel v čele toho nevelkého průvodu.
„Nanííí??? Karin?!“ vyjevil se šedovlásek. Tu holku nesnášel, byla tak děsně otravná.
„Kdo je Karin?“ zeptal se ho Naruto, protože o ní zatím nic nevěděl.
„Brýlatá slepice s mozkem menším než je mušlí,“ zavrčel nenadšeně Suigetsu.
„Nech toho, Suigetsu,“ okřikl ho Sasuke. „Karin nám bude pro svou schopnost užitečná.“
„To tak,“ zamumlal tiše zubáč, ale Uzumakimu to přesto neuniklo. Už teď se začínal bát, co ta holka bude zač. Měl tušení, že to bude jediné… velká katastrofa.
//