Mono-nee je mírně ztřeštěná, schizofrenická extrovertní introvertka. Miluje shounen ai a yaoi a ráda je píše. Zajímá se i o Japonsko obecně.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Mono-nee Vás vítá ve svém skromném světě yaoi...

 

MDZSK 2

Vytvořeno 01.04.2010 17:25:48 | Poslední změna 01.04.2010 17:26:39
Poklidnou ranní atmosféru na kolej naruší jistá nejmenovaná hyperaktivní osůbka.
„Naaaruu, Mayooo, Laaaan!!!“ Křičí, když hledá svoje kamarádky. Ty se po chvíli vyplazí z pokoje, v jehož blízkosti se Mono nachází.
„Mono?“ Zamžourají na ní.
„Dobré ráno, vstávat a cvičit!“ Září Mono jako sluníčko. Lan se koukne na hodiny na zdi chodby.
„Je sedm ráno, co chceš?“ Zamrmlá, než usne a po zdi se sesune k zemi. Mono vykulí oči.
„No neee, ona usnula.“
„Jo, to se mi včera stalo třikrát.“ Mrmlá si Maya. „Co vlastně potřebuješ?“
„Půjde se na pláž, k moooři!“ Výskne Uchihová , čímž vzbudí Lan.
„Moře?“
„Jo, pojedeme busem.“ Mrká Mono chytře. „Budou tam i kluci…“
„Tak já nikam nejedu.“ Zamítne Naru a chystá se do pokoje.
„A taky je tam tobogán, zmrzlina a spousta lidí…no taaak, pojeď, Naru.“ Prosí Mono.
„Fajn, tak pojedem, kdy a kde je sraz?“ Rezignují holky.
„Sraz je v devět tady, před budovou.“ S tím Mono odhopká vzbudit ostatní, včetně svých bratrů.
V devět už tam jsou nastoupení všichni – Leen, Naru, Lan, Maya, Melissa, Itachi, Sasuke, Naruto, Sasori, Pein, Kiba,Gaara, Suigetsu a Sai, který se hned představí. Jako poslední nastoupí Mono s velkým slamákem, nafukovací kosatkou, plážovou taškou a oběma psy na vodítku. Zbytek jejich věcí nesl Itachi.
„Jde se.“ Zavelela Mono, přičemž se málem zabila díky žabkám. Urychleně ji od pádu zachránil Gaara a postavil ji zpět na nohy. Moniny tváře získaly narůžovělý nádech, což se snad ještě nestalo. Naštěstí to nebylo vidět díky klobouku, ale stejně se radši přesunula za Naru, protože Mell se zabrala do rozhovoru se Suigetsuem.
„Co máš proti klukům?“ Zajímá se Mono vesele a dává pozor na cestu, aby se nezabila.
„Kluci chtěj jenom sex a já dárce spermatu nepotřebuju.“ Nakrčí Naru nos a Mono se rozesměje.
„Nebuď pesimista, naši kluci jsou fajn.“
„Jo?“ Odfrkne červenovlasá.
„Jo.“ Vždyť zadaný je jenom Suigetsu, který s Mell chodí už dva roky a co já vím, tak spolu ještě nic neměli, což je vzhledem k…no, každopádně, děvkaři to nejsou, to bys musela hledat jinou partu.“
„No, když už jsme u kluků, co plánuješ s Narutem a Sasukem?“ Zajímá se Naru, přeci jen, když už jí Mono zakázala je sbalit, ne že by Naru chtěla.
„No, dáváme je s Mell dohromady, pomaličku, víš?“ Usměje se šibalsky Mono. „Oni se mají rádi, ale bojej se to říct, takže jim s Mellisou trochu pomáháme.“ Mrkne na Naru a ta se jen chápavě usměje. Dorazí na zastávku, odkud autobusem odjedou pláž, je sice blízko, přesto se nikomu nechce ťapkat pěšky.
„Tak jo, jdeme.“ Zavelí Mono po vystoupení na zastávku a neomylně se vydá přesně opačným směrem.
„Ehm, ehm.“ Odkašle si významně Leen.
„Tudy.“ Dodá Maya.
„Tak jo no.“ Mrmlá si Mono a obrátí své kroky. Dojdou na pláž a rozloží se na ní, přičemž jí dobrou polovinu zaberou. Navíc si polehají tak, že jsou v kroužku, aniž by to předem zamýšleli.
„Hmmm.“ Nakrčí Mono nosík a zvedne se.
„Co je?“ Zamrká na ní Naru.
„To ta věc nahoře…slunce, nemám ho ráda.“ S tím se modrovláska vydá pryč – pro slunečník. Vesele hopká ke stánku se slunečníky a nevšímá si zvědavých pohledů starších chlapců, takových frajerů tu bylo. Přijeli na dovolenou a řekli si, proč nesbalit nějakou místní naivku, aby se zabavili.
Půjčí si slunečník a dohlédne na to, aby byl tmavomodrý. Pomalu se courá zpět, když k ní přiběhne dívka se světle modrými vlasy i očima.
„Ahoj.“ Pozdraví.
„Ahoj, jsem Mono. Co potřebuješ?“ Zamrká Mono překvapeně.
„Jen jsem se chtěla seznámit, všimla jsem si tebe a tvých přátel už v autobuse. Přistěhovala jsem se do Konohy a potřebovala bych nějaké přátele. Mimochodem, Lilien, ale říkej mi Lily.“ Mono se na Lily usměje a podá jí ruku.
„Víš co? Popadni věci a pojď k nám.“ Lily kývne a po chvíli už obě jdou ke kroužku. Mono je cestou všechny představí a přidá i svou otázku ohledně gayů.
„Gayové jsou fajn, můj kamarád byl gay.“ Usměje se Lily.
„Lidi, šoupněte se! Máme tu novou kamarádku, jmenuje se Lily a bude s námi chodit do školy.“ Oznámí Mono a pro Lily se opravdu najde místo. Rozloží si věci a postupně se se všemi seznámí. S nikým nemá problém, za což je ráda.
„Jdu do vodyyyy.“ Výskne Mono a už je pryč. Ostatní se pomalu vydají za ní. Zatímco se osmělují a přešlapují na kraji, Mono už se dávno potápí a skotačí jako malé dítě.
Po tom co strávili na pláži celé dopoledne a část odpoledne (do jedné), se úplně rozmočená parta vrací domů. Celý autobus se otřásá jejich smíchem a důchodci se po nich nepříjemně otáčí, ne že by se o to ‚děti‘ staraly, baví se dobře.
„Nezajedeme do jízdárny?“ Rozzáří se Mono nadšeně.
„Jestli chtějí ostatní.“ Pokrčí rameny Sasuke, ostatní kývnou, zajímá je, kde Mono podle vyprávění tráví tolik času.
„Ale musíme se zajet převlíct, vyjedem ve dvě!“ Vyletí Mono z autobusu a letí domů.
„To dělá vždycky?“ Diví se Lily.
„Jo.“ Ušklíbne se Sasuke.
„Vyřiďte Mono, že nepřijdu, jdu za Juugem.“ Ozve se Suigetsu. Mell se na něho malinko zamračí.
„Tak ho pozdravuj.“ A běží se domů převléknout. Ostatní se rozejdou, aby na sebe vzali nějaké ‚lítací‘ oblečení.
„A jedeme!“ Nasednou všichni do autobusu, aby odjeli do jízdárny. Mono na sedadle nadskakuje a je na ní vidět, jak se těší.
Sasuke si vzpomněl, jak se všichni tvářili, když dorazili na zastávku. Modrovláska má na sobě světlé, béžové rajtky, jezdecké boty, modré tílko, v ruce svírá čapku potaženou tmavomodrým sametem, rukavice a bičík.
„A ty fakt závodně jezdíš?“ Zajímá se Maya. Lan spí, Naru se zabrala do rozhovoru s Melissou. Leen se zakecala s Lily a kluci se baví po svém.
„Jo. Za týden mám další závod. Jezdím parkur.“ Usměje se Mono.
„A co máš za koně?“ Přidá se Lily.
„Frísáka. Jmenuje se Akira. Koupil mi ho Itachi.“
„Jo, to je zajímávej příběh. Mono prošla dvanáct hřebčínů a vybrala si koně, kterej k sobě nikoho nepustil. Ne jako Leen, která si vzala hodnou klisničku. Monítko si muselo vybrat démona.“ Vzdychne Itachi.
„No jo no, sluníčko asi radši divokou jízdu než klid po mýtince.“ Zašklebí se Melissa.
„Hmm, ale že jste to vy, tak dneska místo tréninku pojedu s vámi na projížďku. Seděly jste alespoň jednou na koni?“ Holky kývnou a dodají, že umí i pár základních věcí, takže na vyjížďku mohou.
„Vystupujem.“ Oznámí Uchihová a už je někde napřed, ostatní chvátají za ní.
„Tudy.“ Vede je Leen, protože její dvojče je dávno někde v háji. Dívky si místo zvědavě prohlíží, kluci to tam už znají jak své boty, jak by ne, když stáje patří Uchihům? Rodina Uchiha je přeci jen jedna z nejbohatších, ale o tom se ani jeden ze sourozenců nikdy nezmiňuje, protože chtějí opravdové přátelé, ne jen lidi, co jim budou podlézat kvůli penězům.
Dostanou se k hlavní části boxů a uslyší známý, ale přesto cizí hlas, jak jemně promlouvá k někomu.
„Tak co chlapče, jak ses tu měl, zlato? Stýskalo se ti moc? Už jsem tady, nemusíš se bát.“ Dojdou k boxu a překvapeně zjistí, že je to Mono. Veškerá její hyperaktivita je tatam, klidně si hladí koně, který se k ní tulí.
„Tady jste. Tohle je Akira. Ale moc blízko k němu nechoďte.“ Usmívá se na ně. Pak si jde pro věci a spolu s ní přijde nějaký muž.
„Tohle je Takashi, najde pro vás nějaké koně.“ Sama se začne věnovat péči o Akiru. Ostatní tedy odejdou a každý obdrží koně.
„Jedem se projet?“ Zajímá se Mono, když se všichni sejdou. Klidně sedí na Akirovi a usmívá se.
„Kam?“ Zeptá se Melissa.
„Hmmm, povedu vás.“ Zasměje se modrovlasá a zavelí. „Tudy.“ Pobídne koně ke klusu. Ostatní ji následují.