Mono-nee je mírně ztřeštěná, schizofrenická extrovertní introvertka. Miluje shounen ai a yaoi a ráda je píše. Zajímá se i o Japonsko obecně.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Mono-nee Vás vítá ve svém skromném světě yaoi...

 

JJZ 6

Vytvořeno 01.04.2010 12:11:16 | Poslední změna 01.04.2010 12:12:21
"Narutooo…Sasukeee!!!" Zařvala Sakura, už zase měli jít a jí bylo jasné, že je Sasuke u Naruta. Naruto vykoukl z okna, byl rozespalí, jak spolu se Sasukem lehli, aby si odpočinuli.
"Co…?" Zamumlal rozespale.
"Je čas jíííít!!!" Zaječela Sakura. Naruto i Sasuke se tedy vyhrabali a vyšli spolu se Sakurou k menší vnitřní aréně, kde měli zjistit, kdo uspěl a jak to bude dál.
"Je tu někdo, kdo by chtěl odstoupit?" Začal muž s párátkem v puse, který se představil jako Genma. Pár lidí zaváhalo, ale nikdo to neudělal. "Ok, je vás dost, takže musíte projít souboji, aby se rozhodlo, kdo má nárok na to, stát se chuuninem." Naruto si se zájmem prohlížel, kdo se tam dostal. Samozřejmě Gaara, potom tým 8 a 10 a pak nějací cizí ninjové.
"Protivníci vám budou vybráni losováním." Promluvila nějaká žena v jouninském ohozu.
"První na řadě…Uchiha Sasuke a Inuzuka Kiba." Promluvil. Sasuke se jen křivě ušklíbl a v klidu nakráčel do arény. Kiba sebejistě seskočil z ochozu a postavil se i s Akamarem proti Sasukemu.
"To štěně bojuje taky?" Ušklíbl se Uchiha.
"Není štěně!" Bránil Kiba svého psa, který na Sasukeho uraženě cenil svoje zuby.
Souboj vyhrál Sasuke, i když mu to chvilku trvalo a musel dávat bacha na pečeť, aby se neuvolnila. Ztěžka oddechoval a držel se za rameno, Kiba leže v bezvědomí na zemi. Když už se Sasuke skoro zhroutil, Kakashi ho podepřel a odešel s ním pryč, zvědavého Naruta odehnal.
Naruto si skoro začal kousat nehty nervozitou, když se Sasuke ani Kakashi nevraceli. Se zájmem sledoval souboje a čekal, kdo na něho vyjde. Konečně se ozvalo:
"Naruto Uzumaki a…Shikamaru Nara." Naruto se pousmál a seskočil z ochozu. Postavil se proti Shikamarovi a…usmál se? Ostatní na něho koukali jako na blázna, kdo se směje při pohledu na protivníka? Blázen, nebo Naruto. I když…to se nevylučovalo. Naruto se připravil k boji. Našel uvnitř plamen Kyuubiho chakry, která se již před nějakou dobou zcela smísila s tou Narutovou a připravil si k pohotovosti dýku. Shikamaru si ho zaujatě prohlížel. V Akademii ten kluk sice skoro propadal, ale pak o něm skoro rok nikdo neslyšel a teď před ním úplně v klidu stojí, Naruto, který vždycky padal po hlavě. Chvíli proti sobě jen stáli, než se proti sobě rozeběhli, spíš aby otestovali, co umí, než aby si chtěli ublížit.
Sraž ho k zemi, to zvládneš za chvíli, takže mu jednu vraž a jdeme na oběd! Ozval se Kyuubi a olízl se.
'Ty blbečku. Myslíš, na něco jinýho než na žrádlo?' Zaúpěl Naruto, ale rozhodl se poslechnout. Vpustil chakru do svých svalů, čímž znatelně zrychlil své pohyby. Přivřel oči a nechal se vést instinktem. Byl jako blesk, čučel i Rock Lee. Netrvalo dlouho a Shikamaru ležel v bezvědomí na zemi. Naruto se na něho podíval, mrkl po rozhodčím, a když zjistil, že souboj skončil, propleskl hnědovlasého a pomohl mu vstát. Odtáhl ho k Asumovi a šel si sednout k Sakuře.
"N-Naruto-kun…to bylo..úžasné…" Červenala se Hinata, která za ním přišla.
"Díky, Hinato." Pousmál se na ni a pozoroval, jak dívka krvavě zrudla a kdyby ji nechytil Shino, zajisté by se odporoučela k zemi, když omdlela.
Nakonec bojovali všichni, Hinata prohrála s Nejim, svým bratrancem, Sakura s Ino se při boji překřikovaly o Sasukeho, používaly primitivní taijutsu a základní ninjutsu, nakonec skončily obě v bezvědomí.
"Kakashi." Usmál se Naruto, když e jejich sensei a jeho adoptivní otec rozhodl přijít.
"Tak co?"
"Postoupil jsem." Usmíval se blonďáček nadšeně. "Ale Sakura ne." Ukázal na Sakuru, která se v bezvědomí opírala o stěnu.
"S kým bojovala?" Zajímalo Kakashiho.
"S Ino." Kakashi kývl hlavou, dovedl si jejich souboj představit. "Co je se Sasukem?" Narutova tvář zvážněla starostí o kamaráda, bratra, nebo něco jiného?
"Sasuke…Orochimaru mu na rameno dal Prokletou pečeť. Zpečetil jsem ji, ale je na Sasukem, jak se s ní vypořádá." Vysvětlil mu Kakashi tichoučce, aby je nikdo neslyšel.
"Aha." Naruto kývl. "Můžu za Sasukem?" Rozzářily se mu oči.
"Jo, je u něho doma, víš, kde to je?" Naruto kývl a vyběhl z arény. Jen doufal, že Gaara nikoho nezardousí.
"Sasuke..." Přisedl si k Uchihově posteli. Usmíval se nad Sasukeho klidnou tváří. Když spal, vypadal celkem mile.
Nakonec mu nezbylo než odejít, protože se začalo stmívat a Sasuke stále spal.
Doma na něho čekal Kakashi spolu s Irukou.
"Ahoj Iruka-sensei." Pozdravil Naruto.
"Ahoj, Naruto."
"Naruto, kdybys chtěl vědět, další kolo bude za dva měsíce a ty máš bojovat s Nejim." Oznámil mu Kakashi. Naruto kývl a šel do sprchy. Pak zapadl do postele, netrvalo dlouho, než usnul.
"Naruto, je tu Sasuke." Zavolal na něho ráno Kakashi. Naruto se vymotal z postele stále ve svém pyžamku s žabičkami, nazul si papučky a šoural se ke dveřím od pokoje. Nějak nečekal, že Sasuke bude stát za dveřmi, takže se vyděsil.
"Sasuke, nemůžeš mě tak děsit."
"Tak promiň. A já, že ti moje návštěva udělá radost." Nadhodil.
"Mám radost, jen mě nenapadlo, že budeš stát za dveřmi." Usmál se blonďáček.
"Aha, no měl by sis dát snídani a pak bysme mohli jít trénovat, ne?" Naruto kývl a šel ke skříni, aby se převlékl. Sasuke ho sledoval. V pyžamu se žabkami vypadal úžasně roztomile.
"Mohl bys, já bych se oblékl." Zasmál se Naruto. Sasuke se probral a odešel z pokoje. Naruto se oblékl do volných černých kraťasů a bílého trička, čímž vlastně tvořil opak Sasukeho oblečení.
"Taaak, copak si dáme k snídani?" Šmejdil Naruto v ledničce. Vytáhl jednu z palačinek, které mu včera přinesl Iruka a zakousl se do ní.
"Mmm, nutela." Mlaskl a usmál se.
"Chceš kousnout?" Nabídl Sasukemu. Ten kousek ochutnal, ačkoliv neměl rád sladké.
"Tak, co budem trénovat?" Zajímal se Naruto.
"Genjutsu?" Pokrčil Sasuke rameny.
"Super. Zkus to." Postavil se před něho Uzumaki. Sasuke se na chvíli zamyslel. V jeho očích se objevil sharingan a uvrhl Naruta do iluze.
Jenže neovládl své myšlení a Naruto se z nočních děsů přemístil někam do lesa.
ILUZE


"Sasuke?" Naruto se rozhlížel kolem sebe, nechápal, co se stalo. Proti němu kráčel Sasuke a usmíval se.
"Ahoj Naruto…"
"Co se děje?" Nechápal blonďák.
"Chtěl jsem ti něco říct, miluju tě," sklonil se k němu Sasuke a políbil ho.


KONEC ILUZE


"C-co to bylo?" prohlížel si Naruto vyplašeně Sasukeho, který se tvářil poněkud rozhozeně, tohle Narutovi ukazovat nechtěl, už jen protože Naruto nedokázal zapomenout na 'malou nehodu', která se mu stala s Mizukim.
"Promiň…jen jsem chtěl, abys věděl, že tě miluju," pousmál se smutně.
"Ale…" Sasuke několika kroky zdolal poslední vzdálenost mezi nimi, chytil Naruta za ruce a podíval se mu do očí.
"Miluješ mě?" zeptal se na rovinu. Naruto na něho zíral asi jako myš, když ji vyhrabete ze závěje. Uchiha sklonil hlavu. "Tak…dobře…sbohem Naruto, teď mě tu nic nedrží. Odejdu za Orochimarem, abych se mohl pomstít Itachimu, sbohem," s tím Sasuke zmizel. Ani Naruto s Kyuubim ho nedokázal najít.
"To ne," zamumlal Naruto. Sasuke byl pro něho jako bratr a teď odešel. Sklesle se vydal domů.
"Naruto, nepotkal jsi Sasukeho-kun?" zapištěla Sakura, když ho potkala.
"Odešel," zamumlal Naruto a bleskově se vyhnul Sakuřině letící pěsti. "Je mi to líto,"


Sasuke pomalu mířil přesně tam, kam ho vedla jeho pečeť. Jeho srdce ho však zrazovalo, snažilo se ho navést na správný směr. Ovšem Sasuke srdce neposlouchal a rázoval si to dál.
Odrazil několik týmů, které šly za ním, mrzelo ho, že mezi nimi není Naruto. Kdyby blonďáček přišel, možná by se vrátil.
"Sasuke-kun, přišel jsi," zasyčel spokojeně Orochimaru, jakmile Sasuke překročil ochranné pole kolem skrýše. A vydal se Uchihovi naproti.
"Přišel jsi," konstatoval slizce.
"Přišel jsem, abych získal sílu," odsekl Sasuke.
"Jistě, klid…Kabuto ti ukáže tvůj pokoj a zítra začneme s tréninkem," luskl Orochimaru prsty a Kabuto stál u nich.
"Pojď, Sasuke-san," posunul si brýle po nose.


"Proč jsem ho nechal odejít?" ptal se Naruto posmutněle Miko. Ta ho olízla na nose a utekla oknem ven.