Mono-nee je mírně ztřeštěná, schizofrenická extrovertní introvertka. Miluje shounen ai a yaoi a ráda je píše. Zajímá se i o Japonsko obecně.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Mono-nee Vás vítá ve svém skromném světě yaoi...

 

JJZ 5

Vytvořeno 01.04.2010 12:10:27 | Poslední změna 01.04.2010 12:10:53
Nastal čas první části zkoušek. Všichni účastníci se usadili ve třídě a za kontroly několika chuuninů se pustili do testů.
'Co to je, to nikdo nemůže vědět?' Divil se Naruto zatímco pročítal otázky.
Blik, víš, k čemu je tahle zkouška? Ozval se Kyuubi.
'Že by k procvičení špionských schopností?' nadhodil Naruto.
BINGO! Ale máš výhodu, hádej jakou?
'Tebe? Že ty víš odpovědi?' Naklonil hlavu na stranu.
Samozřejmě, za koho mě máš? Naruto tedy za Kyuubiho kibicování poklidně vyplnil test a dál se jen rozhlížel po sále.
Spousta lidí byla vyhozena kvůli opisování. Všiml si, že Sasuke opisuje pomocí sharinganu a Sakura něco smolí do papíru.
"Tak, a je tu poslední desátá otázka. Na ní záleží všechno, kdo ji nedokáže odpovědět, nemá už šanci stát se chuuninem, proto kdo si není jistý, ať odejde!" Ozval se Ibiki, který jejich zkoušku vedl. Všichni zaváhali, pak se ovšem několik lidí přihlásilo a s nimi byl vyhozen i jejich tým. Sakura naštěstí nechala ruku dole.
"Vy všichni, co jste tu zbyli, jste…USPĚLI!" Všichni na něho zírali jako na blázna. "Šlo o zkoušku sebedůvěry." Najednou do třídy skočila nějaká tmavovlasá žena v síťovaném triku.
"Anko Mitarashi, povedu druhou část vaší zkoušky." Představila se sebejistě a už je všechny táhla někam k lesu.
"To je les smrti?" Děsila se Sakura a věšela se na Sasukeho, který ji ze sebe bez úspěchu shazoval.
"Ano, to je les smrti, přesně zde se bude odehrávat druhá část zkoušky. Každý tým dostane svitek nebe nebo země. Úkolem je vzít jinému týmu opačný svitek a do dvou dnů se dostat do budovy uprostřed. Svitek nesmíte otevřít, jinak nemáte šanci stát se chuuniny." Vysvětlila Anko, než jim v tajnosti předala svitky.

"Můžete začít, zkouška končí přesně pozítří ve dvě hodiny odpoledne." Odstartovala Anko a týmy se rozběhly po lese.
"Naruto…"
"Co je Sasuke?" Zeptal se Naruto, zatímco se rozhlížel.
"Kyuubi by ti mohl pomoct, viď? Myslím tím, čím dřív to tu budeme mít za sebou, tím líp." Naruto se na Sasukeho otočil.
"Asi s ním hodím pokec. Radši mě hlídejte." Posadil se na nejbližší pařez do pozice lotosového květu a lně se ponořil do sebe.
"Co děláš? Na to není čas!" Zaječela Sakura, než jí Sasuke připlácl pusu rukou.
'Kyuu?' Ozval se před mříží, na které již dávno nebyla pečeť, nebylo potřeba, když si Kyuubiho Naruto 'ochočil'.
Co potřebuješ? Objevil se démon a vycenil svůj chrup v úsměvu.
"Co to dělá?" Nechápala Sakura.
"Pomáhá nám, a teď mlč a hlídej!" Sykl Sasuke. Naruto otevřel oči.
"Tudy." Vyrazil daným směrem a zbytek jeho týmu se vydal za ním. Brzy našli tým, který měl svitek nebe, oni sami měli zemi.
Sasuke se Sakurou se pustili do boje, Naruto se rozhodl nechat jim volné pole působnosti. Sakura sice 'bojovala statečně', ale stejně po chvíli skončila v bezvědomí. Naruto si povzdech a nechal Sasukeho, aby to dokončil. Pak Sasuke sebral svitek, Naruto Sakuru a oba se klidným krokem vydali na určené místo. Sasuke odolával touze, podívat se do svitku, zatímco se Naruto ohýbal pod tíhou Sakuřina těla.
"Tss, příště ji s sebou neberu." Mrmlal si blonďáček, shodil Sakuru na zem a propleskl ji. Sakura zamrkala, zaostřila a zařvala.
"NARUTOOO!!!" Naruto chytil bez námahy její pěst.
"Dost, nejsem boxovací pytel." Mračil se na Sakuru. Vstal a vydal se za Sasukem, který se kvůli Sakuře nezastavil. Sakura je urychleně doběhla.
"Sasuke-kuuun, ty jsi mě zachránil." Pověsila se Sasukemu kolem krku a měla štěstí, že zase neskončila v bezvědomí.
"A kam jdeme?" Zajímala se zvědavě. Uchiha protočil očima.
"Hádej." Zavrčel. Naruo z kapsy na kunaie vytáhl bambusovou flétnu a táhle ječivě zapískal, z toho falešného tónu bolely uši.
"Co děláš, chceš, aby tě někdo slyšel?" Zasyčela Sakura. Naruto se usmál.
"Pohněte!" Všichni tři se rozběhli, co nejdál to šlo.
"Co to mělo být?" Funěla Sakura a čekala na plíce, co cestou ztratila. Blonďáček pokrčil rameny.
"Nudil jsem se."¨Sakura se nezmohla na reakci a Sasuke se chtě nechtě musel pousmát. Najednou se zarazili, uslyšeli křik. Rozběhli se tím směrem a spatřili Písečné trio, Gaara, očividně ovládající písek, se jím právě snažil rozdrtit nějakého ninju.
"Gaaro…" Hlesl Naruto, Gaara se zarazil, otočil a pustil ninju na zem, kde skončil pod hromadou písku.
"Naruto…" Ani jeden nevěděl, co říct.
"Kdo jsi?!" Zavrčela na Naruta culíkatá blondýna.
"To je Naruto, Temari." Představil ho Gaara a uhnul očima z dosahu Narutova pohledu. Nedokázal snést přímý pohled do očí alfy.
"ON je alfa?" Zaškaredila se Temari.
"Jo."
"Co to děláš, Gaaro?" Zeptal se Naruto tiše.
"Není to vidět?"
"Ale proč, Gaaro?" Naruto si vynutil pohled do Gaarových očí. Rudovlasý se zachvěl, jeho odpověď však byla pevná.
"Napadl mě."
"Ale. To. Není. Důvod!" Zamračil se Naruto. Gaara sklopil oči.
"Gomennasai." Zašeptal tichoučce. Ostatní nestačili zírat.
"A? Jen se snaží uspět v té zkoušce jako ty." Modroočko Gaaru pustil.
"Dobře. Už to neudělám." Promluvil Gaara se sebezapřením. Naruto se usmál.
"Dobře. Tak my jdeme." Popadl ztuhlou Sakuru za límec.
"Co to bylo?" Nechápal Sasuke.
"Jindy." Povzdychl si Naruto., nelíbilo se mu, že má nad Gaarou takovou moc. Sasuke jen zakroutil hlavou, došlo mu, že to bude mít něco společného s démony, ačkoliv on toho moc nevěděl.
Najednou byli všude okolo hadi. Sakura pištěla jak…jako Sakura. Sasuke se připravil do bojové pozice a Naruto se zběsile rozhlížel.
Kousek před nimi se objevil bledý muž ve zvláštním obleku. Slizce se usmíval.
"Sasuke-kuuun." Zasyčel. "A samozřejmě tu je i mladý jinchuuriki." Naruto se zamračil.
"Nech toho, a kdo vůbec jsi?" Zavrčel.
"Jsem Orochimaru." Muž se najednou protáhl, respektive jen krk, a bleskovou rychlostí se dostal k Sasukemu a kousl ho do ramene. Sasuke tlumeně zakřičel bolestí, Sakura omdlela a Naruto se nevěřícně díval na Orochimara.
"Takový roztomilý chlapeček a má v sobě Kyuubiho? Asi tě nezabiju." Olízl se Orochimaru úchylně. Naruto se otřásl, Orochimaru mu někoho připomínal, úplně ztuhl zděšením. Černovlasý se pomalu přibližoval a olizoval svým dlouhým jazykem. Naruto se rozklepal, nemohl se ani hnout, jak byl vyděšený.
"Naruto…" Procedil Sasuke mezi bolestí zatnutými zuby. "Pozor…" Pak se Sasuke sesunul k zemi. Naruto jakoby se probral.
'Kyuubi?'
Copak prcku? Chceš pomoci? Mám o tebe celkem starost. Tenhle chlap bude nebezpečnej.
'No, co kdybys bojoval za mě?'
To mám převzít vládu nad tvým tělem? Naruto kývl a 'vrátil se zpět.' Ucítil, jak jeho vědomí mírně ustupuje a nahradil ho Kyuubi. Jeho oči krvavě zrudly a dívaly se na Orochimara s krvelačností šelmy. Ten zaváhal, ale pak se ušklíbl. Naruto uvnitř zavřel oči a otevřel je, až když bylo po všem.
'Je pryč?'
Jen utekl. Zavrčel Kyuubi a zase Narutovi přenechal vládu nad tělem.
Naruto si oddechl.
"Sasuke!" Přiklekl si k němu. Kůže na krku okolo podivného znamení horce pulzovala a Sasukeho oči se pod víčky zběsile pohybovaly. Naruto vyvolal klon, který vzal Sakuru, on sám vzal Sasukeho na záda a vydal se s ním na bezpečnější místo. Zastavil u řeky, ve které namočil rukáv utržený ze své mikiny a položil ho na Sasukeho krk. Sakuru nechal být, nijak netoužil po tom, aby byla vzhůru. O Sasukeho si dělal opravdu starost. Za Kyuubiho rad poslal klon, aby nasbíral bylinky, které později rozdrtil na zelenou pastu. Tu vzápětí na Sasukeho namazal.

Hlídkoval nad oběma, ale pak ho zmohl spánek a usnul. Jen chvilku potom se Sasuke probral. Rameno ho bolelo, ale už to nebylo tak zlé. Všiml si, že mu ho někdo ovázal. Usmál se a přikryl Naruta schouleného do klubíčka přikrývkou. Přiložil na ohýnek a dál hlídkoval on.
"Vstávej Naruto." Vzbudil blonďáčka jemně. Do Sakury pak drkl špičkou boty. Pak všichni vyrazili.
Spánkem se zpozdili, ale ještě měli půl dne rezervu.
Na místě určení otevřeli oba svitky a mírně konsternovaný Iruka, kterého tím přivolali, jim oznámil, že uspěli. Sakura zavýskla, Naruto si oddechl a Sasuke se radoval jen vnitřně.
"A co teď?" Zajímal se Naruto.
"Teď si běžte odpočinout. Počkáme, až dorazí i ostatní. Někoho pro vás pošleme." Iruka je přemístil pryč z lesa a nechal je jít domů. Tedy, Sakura šla k sobě domů, Sasuke s Narutem šli k Narutovi. Oba se prostřídali ve sprše.
"Sasuke, bolí tě to rameno moc?" Staral se Naruto, zatímco si znamení prohlížel. Sasuke se zachvěl pod Narutovým dotykem.
"Už je to lepší." Usmál se Sasuke. "Bude to dobrý." Promnul si rameno.
"Bál jsem se o tebe, když tě kousnul a ty si zkřivil obličej bolestí, tak jsem tě ještě neviděl." Promluvil Naruto tiše a vzal si skicák a tužku. Pomalu začal črtat linie. Na papíře se objevovaly linie, dokud Naruto Sasukemu neukázal obrázek, kde byl on, Sasuke a Orochimaru. Byl dosti pochmurný.
"Takhle to vypadalo?"
"Jo." Kývl Naruto. "Opravdu jsem se bál." Skrčil nohy a objal je v kolenou.
"Připomněl ti to, co?" Nadhodil Sasuke. Nemusel se ptát, věděl to. Na postel najednou vyskočila Miko. Naruto leknutím nadskočil.
"Naruto?" Vešel do dveří Kakashi.
"Kakashi!" Usmál se blonďáček. "Zvládli jsme to." Oznámil nadšeně.
"To je fajn." Kývl Kakashi a odešel.
"Měl bys mu o tom říct, Sasuke." Pronesl Naruto starostlivě.
"Blbost, nepustil by mě dál." Mávl Sasuke rukou.
"Sasuke, já nechci, aby se ti něco stalo. Jsi…jsi můj nebližší přítel, nikoho nemám kromě tebe a Kakashiho." Namítl blonďáček. Sasuke se pousmál.
"Neboj se o mě, nejsem zas takovej slaboch, přežiju to!" Naruto se skoro přikrčil pod sílou Sasukeho hlasu.
"Promiň, jen jsem ti chtěl pomoct, Kakashi by ti dokázal pomoct." Pohladil Naruto Miko po hlavě a usmál se. Sasuke nereagoval.