Mono-nee je mírně ztřeštěná, schizofrenická extrovertní introvertka. Miluje shounen ai a yaoi a ráda je píše. Zajímá se i o Japonsko obecně.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Mono-nee Vás vítá ve svém skromném světě yaoi...

 

5. kapitola

Vytvořeno 01.04.2010 11:49:59 | Poslední změna 01.04.2010 11:50:31
Naruto se podíval stejným směrem. Zalapal po dechu a omdlel(nevím, co ho vyděsilo, jestli Sakuřin modrý obličej nebo vyhřezlý jazyk, možná jen to, že je mrtvá -já vim, jsem hrozná-), Sai ho jen taktak chytil. Vzápětí omdlela i Ino, přeci jen najít svoji kamarádku oběšenou se nestane každý den.
Vzápětí tam doběhli ostatní. Tsunade, Lee, Kakashi, Gai, Asuma, Kurenai a taky hodně "čumilů". Tsunade se podívala nahoru, zbledla a odvrátila se.
"Odvažte ji někdo." Řekla slabě. Na tuto pobídku vyběhli Gai s Kakashim na strom a odvázali ji.
Když ji snesli dolů, vydali se za Tsunade, která kráčela k nemocnici, konkrétně do pitevny.


Po chvíli na louku přišel i Sasuke. To už tam zbyli jen Naruto a Sai, který se ho snažil probrat.
"Co se tu stalo?" Zeptal se Sasuke nezúčastněně. Sai se na něho podíval.
"Někdo oběsil Sakuru." Oznámil a otočil se zpět na Naruta, který se pomalu probouzel.
"Saii já chci domů." Pronesl Naruto. Sai jen kývl a vzal ho do náruče.


U Tsunade
"Zjistila jste něco?" Zeptal se Kakashi, když Tsunade vyšla z pitevny.
"No, zemřela přibližně před hodinou. Ten, kdo vázal smyčku, ji neuměl uvázst správně, nebo ji možná tak uvázal naschvál, takže ji to pomalu škrtilo tíhou jejího vlastního těla. Otřesné. Dále, podle šatů, které měla na sobě usuzuji, že šla na nějakou důležitou schůzku. A nakonec, lano, na které byla oběšena, pochází ze Skryté Kamenné vesnice. Absolutně netuším, kdo to mohl být." Zavrtěla Tsunade bezradně hlavou. Neřekla Kakashimu všechno, měla podezření na Sasukeho, ale neměla důkazy a Kakashi by svého studenta asi bránil.
"Tak já půjdu. Dejte mi vědět, kdy bude pohřeb." Řekl a odešel.
"Jo." Odpověděla Tsunade a začala se psychicky připravovat na složitější úkol: říct to Sakuřině matce.


U Saie a Naruta
Sai sledoval Naruta, který do sebe soukal nudle z jeho instantního ramenu a tvářil se mírně sklesle. Sakura sice byla kráva a byla ně něho hnusná, od doby, kdy zjistila, že je gay, ještě hnusnější, ale byla to týmová partnerka.
"To bude dobrý." Prohodil Sai a Naruto se na něj podíval.
"Jo, máš pravdu." Usmál se. "Určitě to bude dobrý."
"Takhle se mi líbíš." Řekl černovlasý s úsměvem a zašel do koupelny, aby se po misi umyl.
Naruto rychlostí blesku dojedl své nudle a potichu se vplížil do koupelny, kde si k němu přisedl do vany. Sai otevřel oči, které měl až doteď zavřené.
"Už si se vzpamatoval?" Zeptal se s pozvednutým obočím.
Naruto jen pokrčil rameny a přisál se mu na bledý krk.
"Ne, abych tam měl cucflek jako minule!" Zahrozil a musel se pousmát, když k němu Naruto zvedl svá modrá kukadla. Pak blonďáček nerušeně pokračoval, ale cucfleky si výjimečně odpustil. Sai poddal a užíval si Narutovu péči.


Sasuke seděl na okně a jen poslouchal Saiovy a později i Narutovy vzdechy. Původně se jen přišel zeptat, jak je Narutovi, ale zdá se, že Naruto je v pořádku. Zlostně sebou škubl, on chtěl, aby Naruto v extázi volal JEHO jméno, ne Saiovo.
Po chvíli odposlouchávání seskočil z okna a vydal se k jezeru. Tam pomocí chidori zničil několik stromů. Musím se uklidnit. Pomyslel si, když spatřil své "dílo zkázy". Od teď se začnu víc snažit, abych ho dostal. Těš se Naruto, těš se Saii! Rozhodl se a pomalu se vydal domů.


Ráno se sešli na louce, aby si vyslechli, jaké jsou jejich mise.
"Takže máme tu misi typu B. Musíme odnést jeden svitek do Písečné." Oznámil Kakasi.
"Jupí, pudem za Gaarou." Radoval se Naruto, že uvidí svého přítele.
"Sejdeme se u brány za čtvrt hodiny." Řekl ještě Kakashi, než zmizel.
Za čtvrt hodiny stáli všichni(i Kakiashi!) u brány a vyrazili. Naruto nasadil poměrně ostré tempo, takže se pomalu vzdaloval od ostatních. Sasuke ho dohnal a začal si s ním povídat. Ještě hodil pohled na Saie a pak už se věnoval Narutovi."Naruto nechceš mi vyprávět, co se tu stalo za ty čtyři roky, když jsem byl pryč?" Usmál se na Naruta mile.
"No, dobře." Podrbal se Naruto ve vlasech. "Když jsi odešel, Sakura s Ino se nervově zhroutily, pak se sebraly a staly se z nich nejlepší kamarádky. Taky jsem spolu s Jirayou přivedl bábi Tsunade, naši novou Hokage. Pak jsem odešel s Jirayou na tři roky trénovat, abych tě přivedl zpět. Když jsem se vrátil, přidali k našemu týmu Saie a pak i Yamata. Mnohokrát jsme se tě vydali hledat, ale nikdy jsme tě nenašli. Pak jsem teda Saiovi začal vysvětlovat city a jaksi jsem se do něho zamiloval a on do mě. Hinata se z toho nervově zhroutila, protože mě miloala, ale pak se s tím smířila, i když s nikým nechodí a já si myslm, že mě stále miluje. To je tak všechno." Skončil Naruto.
"Možná jsem neměl odcházet." Pronesl Sasuke zamyšleně. "Přišel jsem o hodně věcí a taky...lidí" Řekl a poočku sledoval Narutovu reakci.
Naruto se mírně zarazil. Přemýšlel, jestli to Sasuke myslel tak, jak si Naruto myslí, že to myslel(jakože Sasuke přišel o Naruta). Pak zatřásl hlavou a pobídl Sasukeho, aby mu vyprávěl o jeho pobytu u Orochimara. Ten s úsměvem začal vyprávět různé hodně přikreslené historky, jak štval Kabuta a dělal v sídle pěknej bordel. Spoléhal na to, že to Naruta rozesměje. Trefil se, Naruto se smál, až mu tekly slzy.
Asi deset kroků za nimi je Sai žárlivě pozoroval. Pak se k němu naklonil Kakashi a řekl: "Neboj, Sasuke ti ho neodloudí." Sai na ně radši přestal zahlížet a zapojil se do rozhovoru o kunajích.


"Jo, to byla sranda." Smál se Naruto jedné histroce z dob, kdy ještě byli tým 7.
"Pamatuješ na naší pusu?" Nadhodil náhle Sasuke a Naruto se v půli kroku zastavil. Pak pokračoval dál.
"Pamatuju, proč?"
"Někdy bych si jí rád zopakoval." Když uviděl Narutův pohled, rychle dodal: "Chci zjistit, jestli jsi se zlepšil."
"To si mohl ohodnotit včera, když jsem na tebe spadnul, nebo se zeptej Saie." Pokrčil rameny Naruto, otočil se a vrátli se k Saiovi.


"O čem jste si povídali?" Zeptal se ho Sai s úsměvem Dával si pozor, aby v jeho hlase nebyla ani stopa po žárlivosti.
"Tak různě. Já mu říkal, co se za tu dobu v Konoze změnilo. On mi vyprávěl o jeho tréninku u Orochimara. A pak jsme vzpomínali ne dobu, když jsme byli tým 7." Usmál se Naruto. Raději pomlčel o několika Sasukeho zvláštních narážkách a letmých dotycích. Chytil se Saie za ruku a hezky ťapkal vedle něho.


Kakashi mezi tím dohnal Sasukeho a srovnal s ním krok.
"Co potřebujete Kakashi?" Zeptal se, spíš zavrčel Sasuke(zdá se, že hezky se umí chovat jen v Narutově blízkosti).
"Chceš ho, že jo?" Šel Kakashi rovnou k věci.
"Koho?" Dělal blbce Sasuke.
"Hádej. Má blonďaté vlasy, modré oči, je hyperaktivní, jmenuje se Naruto a chodí se Saiem." Ušklíbl se Kakashi pod maskou.
"Nechci, jak jste na to přišel?" Odbyl ho Sasuke.
"Ale chceš. A je to docela vidět. Myslíš, že jsem si nevšiml těch hladových pohledů na něho, úsměvů, letmých doteků a tak dál?"
"Asi máte vidiny." Řekl a pak se na něho otočil. "A co když ho chci? Co to má, co dělat s vámi?"
"No třeba bych ti mohl pomoct?" Nadhodil Kakashi a pokrčil rameny.
"A jak byste mi asi chtěl pomoct?" Zeptal se Sasuke kousavě.
"Možností je hodně. Přimět ho, aby na tebe žárlil. Nastražit něco, aby si myslel, že ho Sai podvádí, opít ho..." Vyjmenovával Kakashi. Z těchhle způsobů se Sasukemu líbil asi akorát ten první. Podíval se zamyšleně na Kakashiho.
"A co byste za to jako chtěl? Pochybuju, že byste to dělal jen z dobroty srdce, zvlášť, když to rozdělí ten "rozkošnej" páreček." Ušklíbl se Sasuke.
"Jasně, že za to něco chci. Pokud se ti povede získat Naruta, chci..."
Copak Kakashi chce? Jak Sasuke zareaguje?