Mono-nee je mírně ztřeštěná, schizofrenická extrovertní introvertka. Miluje shounen ai a yaoi a ráda je píše. Zajímá se i o Japonsko obecně.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Mono-nee Vás vítá ve svém skromném světě yaoi...

 

Kávu, čaj, nebo mě? - od Kayleigh Ashlee a její druhé zlé já Dr. Zloun

Vytvořeno 14.05.2010 10:08:49 | Poslední změna 14.05.2010 20:58:16
Suprová povídka, fakt se mi moc líbí :)

ČAJ, KÁVU NEBO MĚ?

Fandom: Naruto
Title: Coffee, Tea or Me
Author: kawaii-kirei "KK"
Beta-reader of the original english version: Kayleigh
Translator: Kayleigh
Rating: shonen-ai ,+12
Pairing: SasuNaru
Genre: Romance
Summary: Sasuke je nemocný a odmítá jíst, jak si Naruto poradí? …

Prohlášení: Tato povídka nebyla sepsána za účelem zisku, jsou v ní využity postavy, jež jsou duševním vlastnictvím mangy a anime Naruto a já si je jen půjčuji pro své – zvrhlé- potěšení.

snsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsns

Naruto si povzdechl a prohrábl rukou slámově žluté neposedné vlasy. Už to byly dva dny, co se dozvěděl, že má Sasuke chřipku a jejich mise byly přerušeny, což Naruto nesl velice těžce. Stěžoval si a vztekal se, a tak mu Kakashi, v zoufalé snaze jej umlčet, zadal jinou misi. A jakou, ptáte se?

Starat se o Sasukeho.

Samozřejmě, že to Narutovi nevadilo, dohlížet na svého kluka pro něj nebylo nic nového, ale nyní si byl jistý, že chřipku s horoucí vášní nenávidí. Poslední dva dny Sasuke omítá jíst, a od té doby, co ho Kakashi poslal domů, nevylezl ze svého pokoje. Pokaždé, když mu Naruto nesl snídani, řekl Sasuke ne. Pokaždé když mu Naruto donesl oběd, Sasuke jen zíral do talíře. Pokaždé, když mu Naruto přinesl večeři, Sasuke na něj jen prázdně hleděl, aniž by se pohnul.

Tu se v hlavě blonďatého chlapce zrodila myšlenka, že by toho nevděčníka mohl praštit a jídlo do něj nacpat násilím, ale pak ho napadlo, že jako nemocný by Sasuke takovou nakládačku nemusel zvládnout.

Ale kromě toho tady byla jedna zajímavá věc: Sasuke sice odmítal jíst, ale to neznamená, že by nechtěl jíst Naruta. Nyní se pokoušel dostat do Narutových kalhot častěji než kdy před tím, zatímco se Naruto snažil ze všech sil mu nepodlehnout a udržet svého partnera na jeho posteli.

Takže teď, ačkoli se o Sasukeho staral pouhé dva dny, byl na pokraji šílenství. Chtěl, aby bylo Saskemu lépe, ale nevěděl, co by pro něj měl nebo mohl udělat. Zkoušel do něj jídlo dostat pomocí nejrůznějších ninja-technik, ale žádná z nich nebyla úspěšná. No, nemělo to smysl a tak se rozhodl, že to vzdá.

Nsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsnsns

Sasuke si v klidu četl, jeho oči hltaly slovo od slova, jak se snažil porozumět tomu příběhu. Věděl, že je na něj Naruto teď trochu naštvaný, ale nemohl si pomoct a stále se ušklíbal: svým chováním Uzumakimu způsobuje sexuální frustrace. Ačkoli - povzdechl – jeho nemoc není důvod jednat natolik dětinsky, a proto se rozhodl, že až přijde blondýnek příště, využije toho k omluvě.

Náhle se ozvalo zaklepání na dveře jeho pokoje.

Hm, tak se na to podívejme…

Naruto otevřel dveře ještě dříve, než ho Sasuke stihl vyzvat. Ani nevzhlédl od knihy, ale slyšel vrzat kola vozíku s jídlem, jenž druhý chlapec tlačil. Ještě jej neunavilo Sasukeho přesvědčovat, aby něco snědl?

„Sasuke…“

Až nyní černovlasý kluk vzhlédne…

... A málem zemře na silný záchvat „nose-bleedu“.

Na jídelním vozíku stály dvě konvice; v jedné byl čaj a ve druhé káva, dále šálky, určené pro nápoje, a úhledně složené ubrousky. Na talířku vedle ležel kousek koláče a vedle něj miska se zmrzlinou. Ale co způsobilo Sasukeho krvácení z nosu byl červenající se Naruto, tlačící vozík v uniformě – příliš malé a příliš krátké – služky-prostitutky, ne že by si Sasuke stěžoval. Po Narutových zápěstích odkapávala čokoládová poleva a nad tímto…“náramkem“ z čokolády měl Naruto pověšený ještě jeden takový náramek, z mražených jahod. Čokoládová poleva byla i na jeho stehnech, těsně pod sukničkou služebnické uniformy, a pomalu mu stékala po nohách hladkým, jemným a smyslným způsobem. Jeho rty byly namazány jahodovým džemem a vypadaly tak sladce a vybízivě, že přímo volaly po políbení.

Červený odstín na jeho tváři ještě ztmavl, když si všiml, jak nenasytně jej Sasuke pozoruje, ale i přes svůj stud se co nejnevinnějším hlasem zeptal

„Čaj, kávu nebo mě?"